3545084233 numarası neden arıyor?


Yurt dışı numara olduğunu görünce direk bir dolandırma olduğunu düşündüm. Profitzone.net diye bir site adresleri olduğunu ve eğitim verdiklerini söyledi. konuştuğum kişinin türkçesi çok iyi değildi. Bitcoin alım satım eğitimi falan dedi. Beni şaşırtan şey açtığımda adımı soyadımı söyledi. Numaramı nereden buluyorlar bilmiyorum. Bana güvenmedikleri için bu numarayı spam olarak işaretliyorum. Bu numara spam bir numaradır.

Bu telefon numarası ile arandınız ya da mesaj atıldıysa lütfen yaşadığınızı yorum formunu kullanarak belirtiniz. Reklam tanıtım, müşteri hizmetleri, ya da dolandırıcı olma ihtinmaline karşı belirsiz bir numara olarak yorumunuzu iletebilirsiniz. 3545084233 numarasını ile konuşma yapmış ya da güvensiz olduğunu belirtecek bir durum yaşamışsanız spam numara olarak notunuzu sisteme kaydedin. Bu numara ile aranan kişilere bu notu gördüğünde daha dikatli olacak ve dolandırılmalarını engellemiş olacaksınız. Eğer numara bilgi vermek isteyen veya amacı faydalı olan bir numaraysa güvenli numara olarak da kaydedebilirsiniz.

3545084233 numarası güvenilir midir?

Bu numarayı sistemimize kaydeden kişi spam olarak kaydetmiştir. Diğer kişilerin 3545084233 numarası hakkında söylediklerini yorumlar kısmında görebilirsiniz. Size de çağrı bırakmış veya SMS yoluyla rahatsız etmiş, dolandırmaya çalışmışsa aşağıdaki formdan mutlaka bildirin.

Bilinmeyen numaralaralara geri dönüş yapmada dikkatli olmalısınız. Yanlış numara olarak aranma oranı reklam ve dolandırma aramalarından çok daha düşüktür. 3545084233 numarası bir operatörün değilse geri aramamanızı öneririz. Eğer bir operatörün numarası ise sizi numarasını değiştirmiş bir arkadaşınızda aramış olabilir. Bu durumda numarayı geri arayabilirsiniz ama dikkatli olmalısınız çünkü sizi telefonda bi şeylere ikna edebilirler.

App

3545084233 numarası hakkında yapılan diğer yorumlar.

spam
Boş vaktinizde ek gelir elde etmek ister misiniz deyip online ticaret eğitimi veriyoruz dediler, profitzone.net siteleriymiş sitede iletişim adresi ingiltere yazıyor ama bana balkanlardan arıyorlar gibi geldi, arkada acayip gürültü vardı. Arayan kişi türkçe konuşuyordu ama türk değildi. Yani dolandırıcı olmaları için her şey tamam :D


1 + 0 = ?

Numara Bildir

Bilmediğiniz, güvenmediğiniz, şüphelendiğiniz tüm numaraları bildirin.

Spam numaralar

Çok sayıda alıcıya aynı anda gönderilen gereksiz veya uygunsuz telefon aramaları veya mesajları yapan numaralardır. En yaygın olarak istenmeyen numaralar reklam, pazarlama ve dolandırıcılım amaçlı kullanılır.

Telefonunuzu çaldırıp kapatan, mesaj yoluyla bir şeyler kazandığınızı söyleyen, rahatsız edici tanıtım, reklam numaralarını, dolandırıcılıktan şüphelendiğiniz numaraları Spam Numaralar'a bildirin..

7 + 10 = ?

Son Eklenen Telefon Numaraları

Yurt dışı numara olduğunu görünce direk bir dolandırma olduğunu düşündüm. Profitzone.net diye bir si ...

02128242661 kim? ...

02128244792 kime ait, bu numarayı bilen var mı neden arıyor, güvenli numara mıdır, spam numara mıdır ...